Pin It

PL | EN

PRZESTRZEŃ JEST TYM, CO NAS INSPIRUJE. CHCEMY NAD NIĄ PRACOWAĆ, PRZEKSZTAŁCAĆ JĄ, SZUKAĆ NOWYCH JAKOŚCI. NALEŻY UCZYĆ SIĘ OD NIEJ, GDYŻ W PRZESTRZENI WSZYSTKO JUŻ JEST. TRZEBA TO TYLKO ODKRYĆ. NIE PROJEKTUJEMY DLA SIEBIE, ALE DLA KLIENTA. SPOTKANIE Z CZŁOWIEKIEM TO KLUCZOWA CZĘŚĆ NASZEJ PRACY. PRZYZWYCZAJENIA, MARZENIA, OCZEKIWANIA ORAZ STYL ŻYCIA KLIENTA, MÓWIĄ NAM WIĘCEJ O PROJEKCIE NIŻ RZUTY JEGO DOMU. TO WŁAŚNIE Z NICH WYNIKA FORMA. NIGDY ODWROTNIE. PIĘKNE PORTFOLIO NIE JEST NASZYM GŁÓWNYM PRIORYTETEM, ZADOWOLONY KLIENT – TAK.

JESTEŚMY ZAWSZE OTWARCI NA NOWE WYZWANIA I STARAMY SIĘ, ABY NASZEJ PRACY PROJEKTOWEJ NIE OGRANICZAŁY ŻADNE ETYKIETY. ZAJMUJEMY SIĘ NIE TYLKO PROJEKTOWANIEM PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH CZY SKLEPÓW WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH, ALE NASI PROJEKTANCI WNĘTRZ SPECJALIZUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ W ARANŻACJI RESTAURACJI, KAWIARNI ORAZ KLUBÓW. NIE JEST IM OBCA TAKŻE ARCHITEKTURA WNĘTRZ DOMÓW PRYWATNYCH.

JAKO ŻE DOBRZE ZROBIONY PROJEKT JEST TYLKO POŁOWĄ SUKCESU, A JEGO REALIZACJA TO PROCES, KTÓRY WYMAGA BACZNEJ UWAGI I SZYBKIEGO REAGOWANIA, OFERUJEMY RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z NADZORU AUTORSKIEGO NAD INWESTYCJĄ. W PRACY NAD WNĘTRZAMI KOMERCYJNYMI NIE SKUPIAMY SIĘ JEDYNIE NA ZAPROPONOWANIU ROZWIĄZAŃ ARCHITEKTONICZNYCH, LECZ TAKŻE NA OPRACOWANIU WIZERUNKU MIEJSCA, PLANU STRATEGICZNO-MARKETINGOWEGO ORAZ IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZYCH PROJEKTANTÓW WNĘTRZ.

Our website is protected by DMC Firewall!